bayilik
arama
guvenli
searchBAYİLİKLERİMİZ
dekor 3misguvenlik kilmak ydsboot norm karbosan bosch osaka makita kale gedikkaynak loctite koroplast cetaformsmartools dewalt soudal naksan biotex akcali ofcay ebahalat bani varta oskar
searchArama
Ara Gelişmiş Arama
 

Hakkımızda

            Karaduman Toptan Ticaret 1978 den beri İstanbul'da faaliyet göstermektedir. Yaklaşık 35 yıldır   Endüstriyel ,Evsel temizlik ürünleri ile hırdavat  ürünlerinde uzmanlaşmış tedarikçi  firmalardan biridir.

                     Firmamız; hızlı bir gelişim göstererek bir çok ürünün bayiliğini almıştır. Şu an itibarıyla ürün portföyümüz başlıca;  Temizlik Kağıtları, Temizlik Ürünleri ve Ekipmanları ve Plastik Ambalaj Malzemeleri,Teknik hırdavat ve nalburiye ürünlerinden oluşmaktadır. 

                     Firmamızın en önemli prensibi, müşteriye özel uzun vadeli çözümler üretmektir. Eksiksiz bir tedarik sisteminin yanısıra, müşterilerimiz için maliyetleri düşürücü danışmanlık hizmetlerini de kapsamlı şekilde veriyoruz. Geniş ürün çeşitliliğimiz, her zaman düşük ve rekabetçi fiyatlarımız ve kusursuz hizmet anlayışımız sayesinde, müşterilerimizin malzeme ihtiyacını yük olmaktan kurtarıyoruz Müşteri memnuniyetini ön planda tutan bir anlayışla her zaman en iyisini sunmayı amaç edinen firmamız, Müşterilerimizin problemlerini uzman kadrosu ile yerinde teşhis ederek bu problemlere en doğru ve en ekonomik çözümler getirmektedir.
                 Şirket ticari düzendeki tüm satış şekillerini kullanmaktadır. Bunlar sırasıyla belli bir rut içerisinde müşteri ziyaretleri, cash ve carry, sıcak satış, nama satış, telefonla ve İnternet'ten satıştır.